Odette Lunettes

Ponadczasowe belgijskie wzornictwo

Belgijski powiew świeżości

W ciągu zaledwie 3 lat Odette Lunettes stało się popularne w całej Belgii, a ostatnio marka zaczęła stawać się rozpoznawalna i tak samo popularna także poza granicami kraju. Odette pokochali wszyscy, także znani celebryci, którzy stali się dumnymi ambasadorami marki.

Dowiedz się więcej:

Co sprawia, że okulary

Odette Lunettes

są wyjątkowe?

Poszukiwania własnego stylu

Potrzeba matką wynalazku. To powiedzenie idealnie oddaje okoliczności powstania marki okularowej Odette, ale od początku… W niedalekiej Belgii, a dokładniej Antwerpii zaczyna się historia marki stworzonej przez wpływową gospodynię popularnego programu Eline De Munck oraz reżysera telewizyjnego Boba Geraetsa. Wśród marek dostępnych na rynku, Eline nie mogła znaleźć okularów, który przypadłyby jej do gustu. Okazało się, że takich osób jest więcej. Nie pozostało jej, więc nic innego, jak stworzyć swoje własne okulary w oryginalnym stylu. Kolekcja rozpoczynająca działalność marki Odette Lunettes na rynku, została okrzyknięta ponadczasową i charakteryzującą się mocnym, wyrazistym akcentem.

Dwie kolekcje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie:

VOYEUR
uosabia ekstrawaganckie i odważne spojrzenie na dzisiejsze, modowe trendy. To kompromis między radosną ekspresją, a wyrazistym stylem i wyrafinowaniem. To było wielkie wyzwanie dla twórców, któremu sprostali doskonale. Kolory przyciągają wzrok, jednak nie rażą. Trwałe i zaawansowane technologicznie materiały połączone z zabawnymi kolorami i wykwintnym, choć dla niektórych ryzykownym designem, to kolekcja, która ciekawi, zachwyca, przyciąga i choć na pierwszy rzut oka, wydaje Ci się, że to dla Ciebie za dużo - pokochasz siebie w takim wydaniu.
ALLURE
to niepowtarzalna i ponadczasowa elegancja, reprezentowana przez każdą linię okularów. To odzwierciedlenie ducha wielkich metropolii. Chwilami są dyskretne, czasem odważne, ale w nich - zawsze będziesz stylowy. Delikatne linie i warstwy łączą trwałe materiały. To oprawy, które nigdy nie wyjdą z mody. To oprawy, dzięki którym spojrzysz na świat trochę inaczej niż zwykle, a i świat na chwilę się zatrzyma, by lepiej Ci się przyjrzeć.
Co wyróżnia Odette Lunettes?
To styl i elegancja, które nigdy nie wychodzą z mody. To ekspresyjne połączenia dla osób ceniących ekstrawagancję i chcących się wyróżniać. To okulary, które pasują każdemu i które dopasują się do każdego. Pojawiły się na rynku, by sprostać gustom i potrzebom osób, które od okularów potrzebują nieco więcej. I nieprzerwanie rozkochują w sobie coraz więcej osób na całym świecie.