';
side-area-logo

Sirène Eyewear

Sirène pozwala patrzeć na świat własnymi oczami

Pasja i samoświadomość

Sirène to marka, która nigdy nie wyjdzie z mody, bo za nią nie podąża. To marka skierowana do świadomych osób z pasją, chcących uzupełnić swój wizerunek. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy interesują się modą – jednak tylko jako jednym z przejawów działalności człowieka. Na pierwszym miejscu, stawiając jednak świadome kreowanie nie tylko swojego wizerunku, ale także życia.

Co sprawia, że okulary

Sirène

są wyjątkowe!

Z miłości do wszechświata

Sirène to niezależny europejski brand, produkujący w tradycyjnych manufakturach. Marka Sirène powstała z miłości do piękna, gwiazd oraz wszechświata. W dążeniu do perfekcji, jej twórcy przypominają inżynierów kosmonautyki, którzy realizują odwieczne pragnienie lotu do gwiazd. O powstaniu Sirène zdecydował kosmiczny przypadek. Pewnego dnia producent okularów spotkał designera i okularnika.

pp_backstage-68
Kosmiczna historia
Sirène bazuje na tym co było, z odwagą odkrywając to na nowo. Design natomiast to subiektywny i niezależny wybór tego, co we wzornictwie okularów, twórcy cenią najbardziej. Sirène jest autentyczna i mocno narracyjna. Opowiada historię nie tylko o modzie i okularach, ale też jest ciekawa literatury, filmu i kosmosu np. cytat Kurta Vonneguta we wnętrzu zausznika. Symbolami marki jest nieregularna gwiazda na froncie i symbol słońca na zauszniku.
Europejskie wartości
Jako Europejczycy wyznajemy europejskie wartości. Jesteśmy świadomymi obserwatorami świata. Czerpiemy z dorobku historii, nauki, literatury i sztuki tworząc świat Sirène. Produkujemy w Europie w sposób odpowiedzialny, z dbałością o środowisko, nie wykorzystując materiałów odzwierzęcych. Z podziwem podchodzimy do kunsztu rzemieślników ręcznie wykonujących oprawy Sirène. Czy nasze wszechświaty pasują do siebie?