cb_banner-950x300

Carter Bond to kolejna marka, wykreowana przez Jono Hennessy’ego, stworzona z myślą o indywidualistach i poszukiwaczach oryginalnego stylu. Jest jednym z pierwszych brandów na świecie, który do produkcji ręcznie robionych oprawek wykorzystuje bambus i acetal naśladujący drewno. W wyszukany sposób łączy styl współczesny z retro, a stonowana kolorystyka nawiązuje do klasycznej formy opraw z lat 70-tych i 80-tych.
Dedykowana wszystkim, którzy nie boją się nowych rozwiązań, a po przez niestandardowe wzornictwo i niebanalną estetykę pragną podkreślić swój wizerunek.

Carter Bond jest marką, której przyświeca klasyczna forma, lecz i oryginalne podejście.

Raz na jakiś czas zmienia więc kierunek, przełamując konwencję., bo jak twierdzi sam Jono, tworzenie wbrew utartym regułom jest najlepszym bodźcem do dalszej pracy. Wiosną, tego roku, wspólnie z LEYP – holenderskm kolektywem ulicznych artystów, który projektuje m.in. dla takich brandów, jak Addidas, czy Heineken – Carter Bond wypuścił trzy modele okularów przeciwsłonecznych w czterech szalonych odsłonach kolorystycznych. Każdy model został stworzony w ilości zaledwie 80 sztuk. Okulary są kompilacją konwencjonalnego designu i odważnych, przykuwających wzrok, kolorowych grafik.

Odwiedź stronę internetową CB:
http://www.carterbond.com/

Odwiedź fanpage CB:
facebook.com/carterbondeyewear

Carter Bond to klasyczne okulary, których wyjątkowe fasony stanowią absolutne dopełnienie charakteru właściciela.

 

[gallery_bank album_id=5]

[gallery_bank album_id=3]