side-area-logo

Leisure Society

Heirloom Design prosto z Kalifornii

Okulary z zasadami

Leisure Society to autorski projekt członka CFDA (Council of Fashion Designers of America) - Shane’a Baum’a. To autentyczny wyraz jego przekonań, zgodny z jego pomysłem na życie, w którym dominuje spędzanie czasu z rodziną, przyjaciółmi i czerpanie radości z intymnych chwil absolutnego wypoczynku. Okulary Leisure Society powstały w zgodzie z zasadami Heirloom Design - czyli ideą tworzenia obiektów doczesnych, z zamiarem używania ich wiecznie.

Dowiedz się więcej:

Co sprawia, że okulary

Leisure Society

są wyjątkowe?

Baum ma za sobą 10 lat projektowania okularów…

...w cieniu innych marek i osób, teraz nadszedł moment by zrobić coś dla siebie. Sam mówi: 'Miałem przyjemność pracować z najbardziej szanowanymi projektantami w świecie mody. Po raz pierwszy w swojej karierze jestem w stanie tworzyć inaczej. To dla mnie platforma, która żyje ołówkiem, pustym kawałkiem papieru i gorącym pragnieniem tworzenia.'

Co wyróżnia Leisure Society?
W Leisure Society, projektuje się okulary, których nie musisz wymieniać co roku - to okulary, które będą Ci towarzyszyć całe życie i współdzielić z Tobą wszystkie wspomnienia. Obok wytrzymałości, charakteryzuje je również dbałość o ponadczasowy styl. Każdy drobny detal, jest dopracowany i ręcznie wykonany - co zapewnia najwyższą jakość i najdłuższą trwałość. Doskonale pasują każdemu, ale najpiękniej wyglądają w towarzystwie uśmiechu na twarzy.
Materiały
Oprawy Leisure Society są produkowane ze w 100% czystego tytanu, a następnie platerowane złotem. Wytrzymałość, lekkość i odporność na korozję tego materiału to idealne połączenie dla precyzji niezbędnej w każdym detalu naszych ręcznie wykonanych okularów. Każdy element jest ręcznie zwijany i lutowany przez jeden z najbardziej wykwalifikowanych zespołów lutowniczych. Oprawy Leisure są ręcznie polerowane przy użyciu tarczy polerskiej, podobnie jak najdroższa biżuteria na świecie. Dzięki wkładaniu takiego wysiłku w każdą oprawę - eliminuje się wszelkie niedoskonałości, zyskując przy tym najwyższe standardy jakości.