Odette Lunettes

styl i jakość w okularach

Odette Lunettes przekracza granice międzynarodowe

W ciągu zaledwie 3 lat Odette Lunettes stała się popularną marką okularową w Belgii, ale nie tylko . Przy pomocy dumnych ambasadorów marki takich jak Dua Lipa, Martin Solveig, The Kooks, Dimitri Vegas, I Like Mike i wielu, wielu innych - Odette Lunettes przekroczyło granice międzynarodowe. Czy Ty będziesz następny?

Dowiedz się więcej:

Co sprawia, że okulary

Odette Lunettes

są wyjątkowe?

Poszukiwania własnego stylu

Odette Lunettes to młoda belgijska marka okularowa stworzona w Antwerpii przez Eline De Munck, belgijską prezenterkę telewizyjną i piosenkarkę. Elin nie mogła znaleźć żadnych oprawek, które pasowałyby do jej gustu. Pomyślała, że nie tylko ona napotyka ten problem, co zmotywowało ją do stworzenia własnego stylu okularów. Jej upodobanie do mody, nastawienie na jakość i talent do przedsiębiorczości zaowocowało stworzeniem Odette Lunettes. Marka jest postrzegana jako ponadczasowa modowa marka okularowa z wyrazistym akcentem. Ramy produkowane są w Niemczech i we Francji, dzięki czemu są znane ze swojej wyjątkowej jakości.

Marka składa się z dwóch kolekcji: Allure i Voyeur. Elin tłumaczy dlaczego?

Utworzenie dwóch kolekcji było przemyślanym wyborem. Odette Lunettes oferuje coś dla każdego, dlatego stworzyliśmy dwie kolekcje. Allure obejmuje ponadczasowe wzory z nowoczesnym akcentem i pasuje do ludzi, którzy preferują klasyczny wygląd. Voyeur oznacza ekstrawagancję i jest zaadresowana dla tych, którzy odważą się wypowiedzieć swoje własne ja. Tak czy inaczej, okulary Odette nadadzą Twojemu wyglądowi dodatkowego akcentu!

Eline De Munck wyjaśnia jej dążenie do założenia marki
``Wierzę, że okulary ewoluowały od bycia wyłącznie produktem medycznym do w pełni rozwiniętej mody. Stały się modą, ale tylko dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na wysokiej klasy (i drogie) marki. Dzięki Odette Lunettes chcę zaoferować każdemu możliwość zdefiniowania stylu, wyglądu i tożsamości za pomocą okularów. Oferujemy wysokiej klasy design i jakość za przystępną cenę.``